Happening z okazji Dnia Ziemi.

• 2023-05-16 11:13:14
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

Dnia 9 maja 2023r w ramach Obchodów Dnia Ziemi opiekunowie p. Joanna Lewicka i p. Barbara Bach wraz z uczniami klas 5a,5b i 8b zorganizowali happening. Wyruszyliśmy w teren z hasłem: „NIECH SIĘ ŚWIAT NIE BOI, GNIEWINO ENERGIĄ ODNAWIALNĄ STOI”.

Happening z okazji Dnia Ziemi.

Wydarzenie odbyło się z opóźnieniem, bo warunki pogodowe nie pozwoliły nam wcześniej wyjść z inicjatywą na zewnątrz. Zależało nam na tym, by pokazać wszystkim, że nasza Gmina prężnie realizuje się w domenie ekologicznego spojrzenia na świat. Na terenie gminy mamy już fotowoltaikę, farmy wiatraków, największą w Polsce elektrownię szczytowo-pompową. Wszystkie one pozwalają jeszcze bardziej uniezależnić nas od węgla kamiennego, bądź co bądź, stanowiącego ciągle w naszym kraju podstawowe źródło produkcji energii elektrycznej.

Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 0 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 1 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 2 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 3 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 4 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 5 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 6 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 7 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 8 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 9 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 10 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 11 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 12 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 13 Happening z okazji Dnia Ziemi. zdjecie 14